Penzion Praha 4-Krč  Nika
Penzion Nika ubytování Praha 4-Krč  Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Nika / Praha 4-Krč

Pension Nika patří mezi rodinné penziony, které nabízejí své služby po celý rok.

Pension Nika v Praze je situován v klidném prostředí vilové zástavby, v těsné blízkosti metra Budějovická. Díky výborné lokalitě můžete obdivovat krásu Prahy, do centra to je pouhých 7 minut metrem.

Pension Nika ubytování v Praze 
Pro hosty pensionu je připraveno klidné ubytování v nekuřáckém prostředi v pěti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém pokoji a ve dvou apartmánech. Maximální kapacita je 20 osob. 

Praha pension Nika vybavení pokojů
Veškeré pokoje pensionu Nika v Praze mají samostatné sociální zařízení a koupelnu. Na pokojích je k dispozici digitální TV Sat, telefon s přímou volbou a s možností připojení k internetu Wi-Fi.

Ubytování pension Nika služby
Lednice a čajové kuchyňky s mikrovlnou troubou se nacházejí na každém poschodí (max. pro 4 pokoje). V pensionu Nika  je jídelna pro podávání snídaní s minibarem. Pension nabízí svým hostům také posezení v zahradě, rezervace vstupenek do divadel a kin v Praze, bezpečné parkování uvnitř objektu. Restaurace a nákupní středisko se nachází jen 5 minut pěšky od pensionu. Individuální přístup a servis s informacemi a plánkem Prahy.

V pensionu Nika v Praze upřednostňují platby v hotovosti, ale lze platit i platební kartou. Placení v € dle platného kurzu. Ceny jsou včetně možnosti bezpečného parkování.

Dovolená v Praze penzion Nika
Navštivte kouzelná místa a zákoutí, objevte nejhezčí a nejznámější památky, odpočiňte si v nejkrásnějších zahradách stověžaté Prahy, která leží přímo v srdci Evropy. Mezi nejvýznamější památky patří: Pražský hrad, v jehož okolí je 7 překrásných zahrad. Karlův most, který zdobí 30 soch a sousoší. Staroměstské náměstí s kostelem Sv. Mikuláše, s orlojem, Staroměstskou radnicí a chrámem Matky boží před Týnem. Václavské náměstí, Trojský zámek, Vyšehrad a další.

Penzion Praha 4-Krč  Nika - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 4-Krč  Nika - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 4-Krč  Nika - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 4-Krč  Nika - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 4-Krč  Nika - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 4-Krč  Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 4-Krč  Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 4-Krč  Nika - na pokojích je telefon